• PL
  • ENG
  • zawodnik

    09-11 KWIETNIA 2021
    WARSAW

    zawodnik

    09-11 KWIETNIA 2021
    WARSAW

    zawodnik

    09-11 KWIETNIA 2021
    WARSAW

    zawodnik

    09-11 KWIETNIA 2021
    WARSAW

    zawodnik

    09-11 KWIETNIA 2021
    WARSAW

    zawodnik

    09-11 KWIETNIA 2021
    WARSAW

    zawodnik

    09-11 KWIETNIA 2021
    WARSAW

    zawodnik

    09-11 KWIETNIA 2021
    WARSAW

    zawodnik

    09-11 KWIETNIA 2021
    WARSAW

    mail whatsapp messenger instagram facebook youtube
    logotyplogotyplogotyplogotyplogotyplogotyplogotyplogotyplogotyp

    HARMONOGRAM WERYFIKACJI I ZAWODÓW

    MIEJSCE ZAWODÓW ORAZ WERYFIKACJI

    Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne
    Sala widowiskowa oraz hala sportowa
    Marki koło Warszawy
    ul. Wspólna 40-42, 05-270
    05-270, www.mcer.pl
    Navigation: https://maps.app.goo.gl/19DTRdgwV9LPF65S7

    Wszystkie edycje Festiwalu Sportów Sylwetkowych w roku 2021 będą odbywały się w tym samym miejscu.

    Obiekt, w którym odbędą się zawody, znajduje się w pobliżu dwóch portów lotniczych: lotniska Chopina w Warszawie (30 minut) oraz lotniska w Modlinie (40 minut).

    Polecany hotel:

    “Mistral” ⭐⭐⭐⭐

    www.hotelmistral.pl

    Hotel znajduje się 1km od hali zawodów.

     

     

    HARMONOGRAM WERYFIKACJI I ZAWODÓW W KWIETNIU

    Debiuty NPC – Regional Qualifier
    (Sobota: Beginners, Novice)
    &
    Międzynarodowe Mistrzostwa Polski NPC – Regional Qualifier
    (Niedziela: Juniors, Masters, Open)

     

    ● WERYFIKACJA (Piątek)

    Godziny weryfikacji: 11:00 – 20:00

    Kobiety: 11:00 – 15:00

    Mężczyźni: 15:30 – 20:00

    ▶️ Godziny weryfikacji dla kobiet 

    ▪︎11:00 – 12:00 Women’s Wellness & Women’s Figure

    ▪︎12:00 – 12:30 Women’s Physique & Women’s Fitness & Women’s Bodybuilding

    ▪︎12:30 – 15:00 Women’s Bikini

    ▶️ Godziny weryfikacji dla mężczyzn

    ▪︎15:30 – 17:00 Men’s Bodybuilding

    ▪︎17:00 – 18:30 Men’s Classic Physique

    ▪︎18:30 – 20:00 Men’s Physique

     

    ● PIERWSZY DZIEŃ ZAWODÓW (Sobota)

    ▪︎Konkurencje męskie: 11:00 – 16:00

    ▪︎Przerwa: 16:00 – 16:30

    ▪︎Konkurencje kobiece: 16:30 – 20:00

    ▪︎Brązowienie zawodników: 8:00 – 20:00

    ▶️ Kolejność rozgrywania konkurencji:

    ▪︎11:00 – 12:30 Men’s Physique

    Beginners, Novice, dekoracje

    ▪︎12:30 – 14:00 Men’s Classic Physique

    Beginners, Novice, dekoracje

    ▪︎14:00 – 16:00 Men’s Bodybuilding

    Beginners, Novice, dekoracje

    ▪︎16:00 – 16:30 PRZERWA

    ▪︎16:30 – 17:00 Women’s Wellness

    Beginners, Novice, dekoracje

    ▪︎17:00 – 17:30 Women’s Figure

    Beginners, Novice, dekoracje

    ▪︎17:30 – 18:00 Women’s Physique

    Beginners, Novice, dekoracje

    ▪︎18:00 – 18:15 Women’s Fitness

    Beginners, Novice, dekoracje

    ▪︎18:15 – 18:30 Women’s Bodybuilding

    Beginners, Novice, dekoracje

    ▪︎18:30 – 20:00 Women’s Bikini

    Beginners, Novice, dekoracje

     

    ● DRUGI DZIEŃ ZAWODÓW (Niedziela)

    ▪︎Konkurencje męskie: 11:00 – 16:00

    ▪︎Przerwa: 16:00 – 16:30

    ▪︎Konkurencje kobiece: 16:30 – 20:00

    ▪︎Brązowienie zawodników: 8:00 – 20:00

    ▶️ Kolejność rozgrywania konkurencji:

    *Open – to kategoria otwarta dla wszystkich zawodników bez względu na wiek, staż startowy i osiągnięcia, w której rozgrywane są kategorie wzrostowe lub wagowe.

    ▪︎11:00 – 12:30 Men’s Physique

    Juniors, Masters, Open/Seniorzy, dekoracje

    ▪︎12:30 – 14:00 Men’s Classic Physique

    Juniors, Masters, Open/Seniorzy, dekoracje

    ▪︎14:00 – 16:00 Men’s Bodybuilding

    Juniors, Masters, Open/Seniorzy, dekoracje

    ▪︎16:00 – 16:30 PRZERWA

    ▪︎16:30 – 17:00 Women’s Wellness

    Juniors, Masters, Open/Seniorki, dekoracje

    ▪︎17:00 – 17:30 Women’s Figure

    Juniors, Masters, Open/Seniorki, dekoracje

    ▪︎17:30 – 18:00 Women’s Physique

    Juniors, Masters, Open/Seniorki, dekoracje

    ▪︎18:00 – 18:15 Women’s Fitness

    Juniors, Masters, Open/Seniorki, dekoracje

    ▪︎18:15 – 18:30 Women’s Bodybuilding

    Juniors, Masters, Open/Seniorki, dekoracje

    ▪︎18:30 – 20:00 Women’s Bikini

    Juniors, Masters, Open/Seniorki, dekoracje

     

     

    HARMONOGRAM WERYFIKACJI I
    ZAWODÓW W MAJU

    Debiuty NPC – Regional Qualifier
    (Sobota: Beginners)
    &
    Międzynarodowy Puchar Polski NPC – Regional Qualifier
    (Sobota: Novice, Open. Niedziela: Juniors, Masters)
    &
    Puchar Mistrzów NPC – PRO Qualifier
    (Niedziela: Novice PQ, Open PQ)

     

    ● WERYFIKACJA (Piątek)

    Godziny weryfikacji: 11:00 – 20:00

    Kobiety: 11:00 – 15:00

    Mężczyźni: 15:30 – 20:00

    ▶️ Godziny weryfikacji dla kobiet 

    ▪︎11:00 – 12:00 Women’s Wellness & Women’s Figure

    ▪︎12:00 – 12:30 Women’s Physique & Women’s Fitness & Women’s Bodybuilding

    ▪︎12:30 – 15:00 Women’s Bikini

    ▶️ Godziny weryfikacji dla mężczyzn

    ▪︎15:30 – 17:00 Men’s Bodybuilding

    ▪︎17:00 – 18:30 Men’s Classic Physique

    ▪︎18:30 – 20:00 Men’s Physique


    ● PIERWSZY DZIEŃ ZAWODÓW (Sobota)

    Regional Qualifier: Beginner, Novice, Open.

    *Open (Seniorzy) – to kategoria otwarta dla wszystkich zawodników bez względu na wiek, staż startowy i osiągnięcia, w której rozgrywane są kategorie wzrostowe lub wagowe.

    ▪︎Konkurencje męskie: 11:00 – 16:00

    ▪︎Przerwa: 16:00 – 16:30

    ▪︎Konkurencje kobiece: 16:30 – 20:00

    ▪︎Brązowienie zawodników: 8:00 – 20:00

    ▶️ Kolejność rozgrywania konkurencji:

    ▪︎11:00 – 12:30 Men’s Physique

    Beginners, Novice, Open, dekoracje

    ▪︎12:30 – 14:00 Men’s Classic Physique

    Beginners, Novice, Open, dekoracje

    ▪︎14:00 – 16:00 Men’s Bodybuilding

    Beginners, Novice, Open, dekoracje

    ▪︎16:00 – 16:30 PRZERWA

    ▪︎16:30 – 17:00 Women’s Wellness

    Beginners, Novice, Open, dekoracje

    ▪︎17:00 – 17:30 Women’s Figure

    Beginners, Novice, Open, dekoracje

    ▪︎17:30 – 18:00 Women’s Physique

    Beginners, Novice, Open, dekoracje

    ▪︎18:00 – 18:15 Women’s Fitness

    Beginners, Novice, Open, dekoracje

    ▪︎18:15 – 18:30 Women’s Bodybuilding

    Beginners, Novice, Open, dekoracje

    ▪︎18:30 – 20:00 Women’s Bikini

    Beginners, Novice, Open, dekoracje

     

    ● DRUGI DZIEŃ ZAWODÓW (Niedziela)

    ▪︎ Regional Qualifier: Juniors, Masters.

    ▪︎ PRO Qualifier: Novice, Open.

    ▪︎Konkurencje męskie: 11:00 – 16:00

    ▪︎Przerwa: 16:00 – 16:30

    ▪︎Konkurencje kobiece: 16:30 – 20:00

    ▪︎Brązowienie zawodników: 8:00 – 20:00

    ▶️ Kolejność rozgrywania konkurencji:

    *Open (Seniorzy) – to kategoria otwarta dla wszystkich zawodników bez względu na wiek, staż startowy i osiągnięcia, w której rozgrywane są kategorie wzrostowe lub wagowe.

    **PQ – oznaczenie kategorii w zawodach PRO QUALIFIER.

    ▪︎11:00 – 12:30 Men’s Physique

    Juniors, Masters, Novice PQ, Open PQ, dekoracje

    ▪︎12:30 – 14:00 Men’s Classic Physique

    Juniors, Masters, Novice PQ, Open PQ, dekoracje

    ▪︎14:00 – 16:00 Men’s Bodybuilding

    Juniors, Masters, Novice PQ, Open PQ, dekoracje

    ▪︎16:00 – 16:30 PRZERWA

    ▪︎16:30 – 17:00 Women’s Wellness

    Juniors, Masters, Novice PQ, Open PQ, dekoracje

    ▪︎17:00 – 17:30 Women’s Figure

    Juniors, Masters, Novice PQ, Open PQ, dekoracje

    ▪︎17:30 – 18:00 Women’s Physique

    Juniors, Masters, Novice PQ, Open PQ, dekoracje

    ▪︎18:00 – 18:15 Women’s Fitness

    Juniors, Masters, Novice PQ, Open PQ, dekoracje

    ▪︎18:15 – 18:30 Women’s Bodybuilding

    Juniors, Masters, Novice PQ, Open PQ dekoracje

    ▪︎18:30 – 20:00 Women’s Bikini

    Juniors, Masters, Novice PQ, Open PQ, dekoracje

    ● Ważne informacje dla zawodników i trenerów.

    ▪︎ Zawodnicy powinni pojawić się na backstage – w pełni przygotowani do startu – minimum 30 minut przed planowanym wyjściem na scenę swojej konkurencji.

    ▪︎ Zawodnicy otrzymują numerki startowe podczas weryfikacji w piątek.

    ▪︎ Regulaminy wszystkich edycji zawodów znajdują się na tej stronie w zakładce REGULAMINY . W regulaminie danej edycji zawodów znajduje się podział każdej rozgrywanej konkurencji sylwetkowej (dywizji) i kategorii głównych (Beginners, Novice, Juniors, Masters, Open) na kategorie (classes) wzrostowe lub wagowe.

    ▪︎ Oficjalny program zawodów oraz ostateczny podział rozgrywanych kategorii wzrostowych i wagowych zostaną podane do wiadomości zawodników po zakończeniu weryfikacji w piątek.

    ▪︎ Każda konkurencja sylwetkowa (dywizja) jest rozgrywana danego dnia w jednym bloku (np.: Men’s Physique: Juniors, Masters, Novice, Open (seniorzy), po którym następuje dekoracja. Dopiero po zakończeniu rozgrywania i dekoracji jednej konkurencji sylwetkowej (dywizji), rozpoczyna się rozgrywanie kolejnej konkurencji sylwetkowej zgodnie z kolejnością podaną w powyższym harmonogramie zawodów.

    ▪︎ Na weryfikacji w piątek wszyscy zawodnicy odbierają opaski identyfikacyjne na nadgarstek uprawniające do wejścia na halę zawodów oraz zaplecze sceny. Zawodnicy podczas weryfikacji odbierają również opaski dla swoich trenerów lub dla osób towarzyszących.

    ▪︎ Wejściówki na backstage dla trenerów lub osób towarzyszących można zarezerwować podczas rejestracji na stronie zawodów. W trakcie weryfikacji w piątek może już nie być takiej możliwości ze względu na ograniczoną liczbę zawodników i osób towarzyszących mogących przebywać na obiekcie zawodów. W związku z tym prosimy zawodników o rezerwację wejściówek dla swoich trenerów i osób towarzyszących podczas rejestracji on-line na stronie zawodów.

    Recommened Hotel

    Hotel “Mistral” ⭐⭐⭐⭐

    https://www.hotelmistral.pl

    Str. Słoneczna 1
    05-270 Marki / next to Warsaw /
    Phone: +48 22 781 27 54
    e-mail: info@hotelmistral.pl
    Facebook:  www.facebook.com/mistralmarki
    Instagram: www.instagram.com/hotel_mistral

    The hotel is located 1 km from the Venue.

    Navigation: https://maps.app.goo.gl/H74QuCx2jRJr2BeKA

    Other hotels near Venue (7-10 km):

    ▪︎Hotel “Trylogia”

    http://hoteltrylogia.pl/mobile/en/

    ▪︎Hotel “Mansor”

    https://www.mansor.pl/

    ▪︎Hotel “Fotex”

    https://noclegi-fotex.business.site

    Udostępnij na facebooku!

    Sponsorzy i partnerzy festiwalu

    sponsor-logo
    sponsor-logo
    sponsor-logo
    sponsor-logo
    sponsor-logo
    sponsor-logo
    sponsor-logo
    sponsor-logo
    sponsor-logo
    sponsor-logo
    sponsor-logo
    sponsor-logo
    sponsor-logo
    sponsor-logo
    sponsor-logo
    sponsor-logo
    sponsor-logo
    sponsor-logo
    sponsor-logo
    sponsor-logo
    sponsor-logo
    sponsor-logo
    sponsor-logo
    sponsor-logo
    sponsor-logo
    sponsor-logo
    sponsor-logo
    sponsor-logo
    sponsor-logo
    sponsor-logo
    sponsor-logo
    sponsor-logo

    DO FESTIWALU POZOSTAŁO:

    23 - 25 PAŹDZIERNIKA
    2020
    NOWY DWÓR MAZOWIECKI

    Show Buttons
    Hide Buttons